Huis-aan-huis adviseurs vanuit serviceproviders glasvezel

Dit item is verlopen op 31-12-2012.

De komende weken lopen adviseurs vanuit de serviceproviders, die in gemeente Stein diensten kunnen gaan leveren over het glasvezelnetwerk, rond in de gemeente Stein. Zij infomeren de inwoners van gemeente Stein huis aan huis over de glasvezeldiensten van de betreffende serviceprovider. Deze adviseurs vertegenwoordigen de serviceproviders en worden niet ingezet vanuit de gemeente of vanuit Reggefiber.

Reggefiber gaat mogelijk glasvezel aanleggen in de gemeente Stein. Dat biedt mogelijkheden, want daarmee is Stein aangesloten op een toekomst vol nieuwe mogelijkheden. Om te werken, te leren, te communiceren en te ontspannen.

Kiest tenminste 30% van de huishoudens in Stein voor een glasvezelabonnement bij een van de serviceproviders, dan gaat glasvezel van Reggefiber er ook echt komen. Wordt dit percentage niet gehaald, dan zijn de investeringen helaas te hoog voor Reggefiber en gaan andere gemeenten voor. Kijk voor meer info op www.eindelijkglasvezel.nl/stein/.

Hoofdnavigatie