Aftrap herinrichting straten en sloopgebied vlek 1
Maandag 20 oktober 2025Op dinsdagavond 7 oktober vond de eerste bijeenkomst plaats over de nieuwe inrichting van de Peldenstraat, Crostolostraat, Damiatestraat en Woeringenstraat. Tijdens deze avond is uitgelegd hoe het proces verloopt en welke onderwerpen in de komende bijeenkomsten aan bod komen.
Presentatie bijeenkomst
De gemeente en Zaam Wonen willen samen met bewoners werken aan een groene en toekomstbestendige wijk. Belangrijke thema’s zijn: meer groen, ruimte om elkaar te ontmoeten, voldoende parkeerplaatsen en aandacht voor duurzaamheid. De presentatie van de bijeenkomst en meer informatie vind je op de pagina Wonen in Nieuwdorp.
Wat is de volgende stap?
Er komen werksessies per straat. Tijdens deze sessies bespreekt de gemeente samen met bewoners verschillende ideeën voor de inrichting van hun eigen straat. Ook wordt een werkgroep gestart voor de groene invulling van het sloopgebied en het opknappen van de brede achterpaden door Zaam Wonen.

Tevreden over deze pagina?
Heb je vragen naar aanleiding van de informatie op deze pagina? Heb je niet gevonden wat je zocht? Of heb je tips voor ons om deze pagina te verbeteren? Stuur dan een mail naar info@gemeentestein.nl en wij kijken hoe we dit kunnen aanpassen.