Nachtafsluitingen A2 tussen Urmond en Born

Maandag 9 maart 2026

De A2 is in de week van maandag 16 maart tot en met zondag 22 maart verschillende nachten afgesloten tussen Urmond en Born in beide richtingen. Rijkswaterstaat voert onderhoudswerkzaamheden en voorbereidende werkzaamheden uit. Dit is voor de verbreding van de A2 tussen Het Vonderen en Kerensheide.

Afsluiting

  • De A2 is afgesloten tussen aansluiting Urmond (48) en Born (47) in de richting van Eindhoven in drie opeenvolgende nachten van maandag 16 maart tot en met woensdag 18 maart, telkens tussen 21.00 uur en 05.00 uur.
  • De A2 is afgesloten tussen aansluiting Urmond (48) en Born (47) in beide richtingen op:
    • Vrijdag 20 maart 21.00 uur tot zaterdag 21 maart 08.00 uur
    • Zaterdag 21 maart 21.00 uur tot zondag 22 maart 08.00 uur.
  • Ook de Bergerweg is afgesloten op:
    • Vrijdag 20 maart 19:00 uur tot zaterdag 21 maart 09:00 uur
    • Zaterdag 21 maart 19:00 uur tot zondag 22 maart 09:00 uur.

Verkeersmaatregelen

Het verkeer wordt tijdens de werkzaamheden omgeleid. Weggebruikers moeten rekening houden met extra reistijd. De omleidingsroutes worden aangegeven met gele borden.

Meer informatie

De laatste informatie over afsluitingen en omleidingen kun je vinden op a2vonderenkerensheide.nl en rwsverkeersinfo.nl of via de gratis Landelijke Informatielijn van Rijkswaterstaat: 0800-8002.

Naar Actualiteiten voor inwoners

Naar alle actualiteiten


Tevreden over deze pagina?

Heb je vragen naar aanleiding van de informatie op deze pagina? Heb je niet gevonden wat je zocht? Of heb je tips voor ons om deze pagina te verbeteren? Stuur dan een mail naar info@gemeentestein.nl en wij kijken hoe we dit kunnen aanpassen.