Veel belangstelling voor informatiemarkt in Meers

Vrijdag 17 juli 2026

Op dinsdag 30 juni bezochten inwoners van Meers de informatiemarkt in zaal De Hoorn. Zij kregen daar meer informatie over de plannen voor de toekomst van Meers en konden vragen stellen aan de verschillende organisaties.

Informatie over plannen en werkzaamheden

Op de informatiemarkt waren medewerkers aanwezig van de gemeente Stein, Enexis, aannemer HVG, Heusschen Copier en Planburo B. Bezoekers konden terecht voor informatie over de herinrichting van het dorp, de werkzaamheden aan wegen en riolen en de overstap naar een duurzame warmtevoorziening.

Samen vooruit

We kijken terug op een geslaagde avond. Het was mooi om te zien dat veel inwoners belangstelling hadden voor de plannen. De reacties en vragen helpen ons bij het verder uitwerken van de plannen. In het najaar organiseren we opnieuw een bijeenkomst. Natuurlijk houden we inwoners via de nieuwsbrief en andere kanalen op de hoogte van de laatste ontwikkelingen.

Benieuwd naar de avond?

Bekijk nog eens de plannen bij Inwonersavonden Meers. Kijk ook nog eens naar de veelgestelde vragen Meers. Misschien staan er vragen tussen die jezelf ook hebt. Je vindt op projectpagina ook een filmpje en foto's van de informatiemarkt. Wil je niets missen? Meld je dan aan voor de digitale nieuwsbrief van Meers.

Naar Actualiteiten Meers

Naar alle actualiteiten


Tevreden over deze pagina?

Heb je vragen naar aanleiding van de informatie op deze pagina? Heb je niet gevonden wat je zocht? Of heb je tips voor ons om deze pagina te verbeteren? Stuur dan een mail naar info@gemeentestein.nl en wij kijken hoe we dit kunnen aanpassen.