Brussencursus: Voor broers en zussen (brussen) van kinderen met een beperking
Datum
Woensdag 22 oktober 2025 14:00 uur - woensdag 19 november 2025 15:30 uurLocatie
Kantoor MEE Frankenlaan 7 in HeerlenOver de bijeenkomsten: Het hebben van een kind met een beperking vraagt veel van ouders. Als er dan ook nog andere kinderen in het gezin zijn, komen die soms aandacht te kort. Het hebben van een broer of zus met een beperking is ook iets heel bijzonders, iets waarover je niet altijd kunt praten met vriendjes of vriendinnetjes.
Tijdens de Brussencursus ontmoet je andere brussen en kun je ervaren dat je niet de enige bent. Je leert op een leuke en ontspannen
manier meer over de beperking. Ook krijg je tips en handvaten om met bepaalde situaties om te gaan.
Wanneer
- Datums: 22 en 29 oktober, 5, 12 en 19 november
- Tijdstip: 14.00 tot 15:30 uur
Tevreden over deze pagina?
Heb je vragen naar aanleiding van de informatie op deze pagina? Heb je niet gevonden wat je zocht? Of heb je tips voor ons om deze pagina te verbeteren? Stuur dan een mail naar info@gemeentestein.nl en wij kijken hoe we dit kunnen aanpassen.