Ondergrondse MandolineMagie & FanfareVuur

Datum

Zaterdag 27 september 2025 20:00 uur - 22:00 uur

Locatie

MFC de Grous in Stein

Op zaterdag 27 september vindt er in MFC de Grous in Stein een zeer bijzondere concertavond plaats. Mandoline-Orkest The Strings o.l.v. Annemie Hermans het werk "Die Zaubermandoline" van de Duitse componisten Aris Alexander Blettenberg en Dominik Hackner uit. Het is een magisch muziekspektakel in de wereld van de mijn.

Stap binnen in een betoverende ondergrondse wereld, waar muziek, verhaal en beeld samenkomen in een unieke culturele belevenis. Laat je meevoeren door De Tovermandoline, een muzikaal sprookje voor jong en oud met verteller Jeu Knubben, animatie geschilderd door kunstenares Moniek Op den Camp en mysterieuze mijnsferen. De foyer en zaal worden omgetoverd tot mijnmuseum door samenwerking met Privémuseum D'r Bickel uit Stein. Bibliotheek De Domijnen zal een expo verzorgen van boeken die binding hebben met de mijnen in Limburg.
Na de pauze barst het kopergeweld los door de op hoog niveau musicerende Koper- en Slagwerkensemble van Kon. Fanfare St. Caecilia Puth o.l.v. Fried Dobbelstein met een meeslepend programma – krachtig, virtuoos en hartverwarmend.

Waar en wanneer?

  • Locatie: MFC de Grous, Heerstr. C. 38 Stein
  • Aanvang: 20u.
  • Entree: vrije gave

Lezing Marcia Luyten

Op donderdag 2 oktober organiseert Bibliotheek de Domijnen in Stein om 19.30u. een lezing met Marcia Luyten, schrijfster van het zeer actuele boek “Het Geluk van Limburg. Dit boek is omgewerkt tot een muzikaal theaterspektakel, nu te zien in de Rodahal te Kerkrade: Een familiekroniek getekend door de opkomst en ondergang van de mijnindustrie in Limburg met Huub Stapel in de hoofdrol.


Tevreden over deze pagina?

Heb je vragen naar aanleiding van de informatie op deze pagina? Heb je niet gevonden wat je zocht? Of heb je tips voor ons om deze pagina te verbeteren? Stuur dan een mail naar info@gemeentestein.nl en wij kijken hoe we dit kunnen aanpassen.