Tijdelijke lokalen voor OBS De Maaskei in Urmond

Donderdag 13 november 2025

Sinds het begin van dit schooljaar gebruikt OBS De Maaskei in Urmond twee tijdelijke lokalen. Stichting Kindante en de gemeente hebben samen gekeken naar de beste oplossing voor het tekort aan ruimte. Deze tijdelijke lokalen bleken de beste keuze.

De gemeenteraad stelde in juni een bedrag van 565.000 euro beschikbaar om dit mogelijk te maken. De lokalen worden naar verwachting vier schooljaren gebruikt. Het is namelijk de bedoeling dat het nieuwe kindcentrum bij de start van het schooljaar 2029/2030 klaar is.

Wethouder Joep Ummels ging een kijkje nemen en vertelt: “Dat de school vanaf dit schooljaar deze lokalen kan gebruiken, is te danken aan de goede samenwerking met het schoolbestuur. De lokalen voldoen aan de eisen van deze tijd. Leerlingen en leerkrachten kunnen hier prettig leren en werken, totdat het nieuwe kindcentrum klaar is.”

Naar Actualiteiten voor inwoners

Naar alle actualiteiten


Tevreden over deze pagina?

Heb je vragen naar aanleiding van de informatie op deze pagina? Heb je niet gevonden wat je zocht? Of heb je tips voor ons om deze pagina te verbeteren? Stuur dan een mail naar info@gemeentestein.nl en wij kijken hoe we dit kunnen aanpassen.