Door een storing zijn onze digitale formulieren niet beschikbaar. We doen er alles aan om het probleem zo snel mogelijk op te lossen. Voor dringende zaken kun je contact opnemen met 046 435 93 93.

Laatste werkzaamheden in de Jurgensstraat

Donderdag 23 februari 2023

In de week van 20 maart worden de laatste werkzaamheden in de Jurgensstraat afgerond. De volgende werkzaamheden worden dan uitgevoerd:

  • Maandag 20 maart: voorbereidende werkzaamheden voor het leggen van asfalt
  • Dinsdag 21 maart: het leggen van asfalt
  • Woensdag 22 maart: het maken van putranden in het asfalt en het trekken van lijnen

De werkzaamheden zullen de hele dag duren van ongeveer 6:30 uur tot 18:00 uur. Er zijn verkeersregelaars aanwezig.

Locatie en bereikbaarheid

De werkzaamheden vinden plaats in de gehele Jurgensstraat, de Charles de Geloesstraat, de Vloedgraaf, de Schoolstraat en de Bandkeramiekerstraat.

De woningen blijven bereikbaar voor bewoners (te voet) en hulpdiensten. Verkeer wordt tijdens de werkzaamheden omgeleid via borden (zie plattegrond).

Overlast

We proberen voor zo weinig mogelijk overlast van de werkzaamheden te zorgen. Waar gewerkt wordt, is wel altijd wat overlast. Wij hopen op je begrip daarvoor.

Naar Actualiteiten voor inwoners

Naar alle actualiteiten


Vragen over deze pagina?

Of heb je niet gevonden wat je zocht? Mail naar info@gemeentestein.nl je kunt ook bellen naar 046 435 93 93